Kierownik robót elektrycznych

Firma Poltech Sp. z o.o. poszukuje osobę na stanowisko Kierownik robót elektrycznych.

Obowiązki:

  • Nadzorowanie i koordynacja prac w zakresie instalacji elektrycznych prowadzonych na budowie,
  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,
  • Nadzór nad montażem instalacji elektrycznych, kontrola pomiarów instalacji,
  • Koordynacja robót elektrycznych realizowanych przez podwykonawców,
  • Rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców,
  • Kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i Ppoż. na budowie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowana elektrotechnika,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Doświadczenie na stanowisku pracy,
  • prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie usługowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Samochód służbowy.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail rekrutacja@poltech.pl z dopiskiem „Kierownik robót elektrycznych”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę Poltech Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko „Kierownik robót elektrycznych”.

Inżynier budowy robót elektrycznych

Firma Poltech Sp. z o.o. poszukuje osobę na stanowisko Inżynier budowy robót elektrycznych.

Obowiązki:

  • Koordynacja prac w zakresie instalacji elektrycznych prowadzonych na budowie,
  • Opracowywanie dokumentacji fotograficznej etapów prac zakrytych,
  • Nadzór nad montażem instalacji elektrycznych,

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku pracy jest dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i samodyscyplina.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jeżeli jesteś studentem lub właśnie kończysz studia i nie masz doświadczenia zgłoś się do nas. Chętnie przyuczymy zawodu.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail rekrutacja@poltech.pl z dopiskiem „Inżynier budowy robót elektrycznych”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę Poltech Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko „Inżynier budowy robót elektrycznych”.